Українська команда
Ірина Кипоренко
Одеситка Ірина займається журналістикою 5 років. За цей час співпрацювала з такими виданнями, як «Репортер», Vgorode.ua, «Громадське» та Od.ua. Здебільшого Ірина пише про політику, громадські рухи та децентралізацію, і вже зняла свою першу документальну стрічку. Фільм називається "Поромна переправа".

Ольга Іващенко
Ольга родом із Харкова, займається фотографією. Зараз вона жве у Києві й фотографує політичні та суспільні події для українських та міжнародних агенцій, включно з Reuters, AP, AFP та EPA. Крім того, Ольга робить репортажі для онлайн-журналу The Ukrainians.

Юлія Мендель
Народилась у Херсоні, навчалась журналістики в Києві, де потім і працювала на телеканалі ICTV. Пізніш Юлія робила програму розслідувань для незалежного телеканалу «Еспресо TV». Цьогоріч Юлія приєдналась до команди телеканалу «Інтер», висвітлювала для нього вибори у Сполучених Штатах Америки.

Сергій Полєжака
Сергій, журналіст за освітою, працює в Києві фотографом та оператором. Він висвітлював українську революцію 2013-2014 років від початку до кінця, знімав і війну на Донбасі — як фоторепортер німецької щоденної газети Bild. Також Сергій робить репортажі для «Радіо Свобода».

Ольга Євстігнєєва
Ольга — незалежна журналістка зі Львова, яка спеціалізується на висвітленні економіки та корупції. Також її цікавить журналістика даних. 2014-го Ольга брала активну участь в у львівському представництві ініціативи «Євромайдан SOS».

Юрій Гелитович
30-річний Юрій — незалежний фотограф зі Львова, він знімає для журналів та музеїв. Також Юрій працює оператором для місцевого телеканалу НТА та загальноукраїнського «1+1».
Швейцарська та французька команда
Стефан Сьоан
Журналіст із Франції Стефан живе і працює в Україні для газет Le Figaro, Le Soir, телеканала Canal+, радіостанцій RTL та Radio Canadа. Для них він висвітлював і революцію на Майдані, й війну на Донбасі. Журнальні репортажі Стефана 2015 року відзначено премією Bayeux-Calvados, на яку претендують воєнні кореспонденти. Також Стефан — автор документальних фільмів студії East Roads Films.

Ґетан Ванней
Швейцарський журналіст, Ґетан протягом 15 років працював на швейцарському громадському радіо RTS, а також для Radio Canada та Radio France. Крім того, роботи Ваннея з'являлись на телеканалі Al Jazeera та в газеті Le Temps. Як спеціаліст із російської тематики та зон конфліктів він був московським кореспондентом RTS та керував міжнародною службою радіо з 2009 по 2014 роки. На сьогодні Ґетан —журналіст Geneva Center for Security Policy (GCSP), що в Женеві.
© Fondation Hirondelle, 2016. Усі права захищено.
info@hirondelle.org
www.hirondelle.org
Made on
Tilda