Водночас чиновник визнає: більше грошей означають вищий ризик корупції. У свій перший робочий день він пообіцяв особисто вдягти наручники корупціонерам. Це спрацювало: 7 осіб негайно покинули службу. Десяту частину оборотних коштів пан Кандибор вирішив виділяти на утримання служби та премії персоналу. Каже, що це «дає можливість прогнозувати майбутнє й планувати ремонти доріг до 2020 року».
Усіх цих коштів і далі не було б, якби не координація зусиль місцевих органів влади та Митної служби. Завдяки останній і наповнюється місцевий бюджет. Проекти в галузі інфраструктури ― найдорожчі, а чекати, доки країна вийде з кризи, можна дуже довго. Тому в Турці почали шукати власне рішення. І під час візиту Президента Петра Порошенка до Львова у 2015 році місцева влада домовилася з ним: частина коштів від перевиконання плану митниці буде перенаправлятись на фінансування доріг Львівщини.
Це було безпрецедентне рішення, тому що раніше все зібране на митниці до копійки передавали Києву. І ніхто не знав, скільки грошей повернуть на місця. Ось чому митники не бачили сенсу робити свою роботу добре: її результату й так ніхто не бачив. Будемо відверті: більшість українців і досі вважають, що митна служба ― це фіскальний орган, призначений лише для отримання надприбутків.
― З 2006 року я перестав носити форму митника, ― розповідає керівник Львівської митниці Левко Прокіпчук. ― Чому? Бо люди реагували на це не дуже позитивно. Зараз, коли українці дивляться на осіб у військовій формі, я бачу іскорку в їхніх очах, бачу вдячність. Мені б хотілося, щоб так само дивились і на людей у формі митника. Якщо народ дізнається, що, працюючи якісно, ми створюємо можливість для ремонту і будівництва доріг ― може, так і буде. Всі ж хочуть їздити по добрих дорогах. Якщо раніше в нас не було великого інтересу перевиконувати плани, то сьогодні ми знаємо, скільки з тих грошей, які ми заробили, йде на розвиток інфраструктури нашого регіону.